0542 465 44 20

Çorlu İkinci El Alım Satım Firmamız | HOT SPOT

  Çorlu ikinci el eşya firması hot spot kimdir?.Tüm ev eşyası ve ofis eşyalarını alır mı? Eşyaların değerini biçerken nelere dikkat eder?. Alım satım için eve bakmaya geliyor mu? Hot Spot hakkında detaylı bilgi aşağıda yer almaktadır.

  Çorlu ikinci el eşya alım satım firması olan Hot Spot 2010 yılında faaliye başlamış spot eşya şahıs firmasıdır.Ev eşyaları olarak beyaz eşyalar, koltuk takımları, yatak odası takımları, misafir odası takımları ve ufak ev aletleri alım satımı yapar.Aynı zamanda ofis büro malzemeleri ve hastane , sanayi, lokanta vb işletmelerinde eşyalarının alım satımını yapmaktadır.

 Eşya alım satımda eşyanın kaç senelik olduğu kullanım hasarının durumu ve modeli fiyatları etkilemektedir. Değerinde eşyaları almaya çalışan firmamız whatshapp üzerinden faaliyet göstererek sizlerin eşyalarını önce resimlerden inceler anlaşma durumunda eşyanın başında anlaşarak eşyalarınızı değerinde alır.

  Kullanımadığınız eşyalarını atmayın, bize getirin hem ekonomiye katkınız olsun hemde milli sermayemiz güçlensin. Hot Spot olarak misafirimiz olmanızı tavsiye ederiz.

Etiketler: Hot spot hakkında, çorlu hot spot, çorlu ikinci el eşya firması

Çorlu İkinci Elm Eşya | İkinci el Eşya Hot Spot| İkinci El Eşya Çorlu / TEKİRDAĞ

  • 1
logo-footer

Hot Spot Adres

Cemaliye Mah. Dere Meydanı Sok
No:15D:5 Çorlu/Tekirdağ Türkiye

İletişim Bilgileri

Telefon:0542 465 44 20
info@corluikincielesya.org

Mesai Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi:
09:00 - 20:00